ДОБРОДОЈДОВТЕ ВО

ГРАД НА СОНЦЕТО,
ТРАДИЦИЈАТА
И СРЕЌАТА!Please update your Flash Player to view content.

КОНТАКТ

Контакт

 

Општина Гевгелија

Ул.„Димитар Влахов“ 4

1480 Гевгелија

Телефон ++38934 213 843

++38934 611 353

Тел/факс ++38934 611 373

www.gevgelija.gov.mk

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Кабинет на Градоначалникот на општина Гевгелија

Тел/факс ++38934 213 899

Тел/факс ++38934 211 211

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.


Општинска администрација

Телефон ++38934 213 843

++38934 611 353


Општински центар за услуги

Тел/факс ++38934 611 373

Канцеларии во Миравци ++389 34 229 023

Негорци ++389 34 231 843

Прдејци ++389 34 231 899

Богородица ++389 34 215 899

БИЗНИС ПОНУДА

КУЛТУРА

ТУРИСТ ИНФО

АКТУЕЛНО

_____________________
 

НАРЕДНИ НАСТАНИ

_____________________